Nová kolekcia offroad oblečenia Husqvarna

Husqvarna začína sezónu vo veľkom štýle - s novou kolekciou oblečenia pre offroad zábavu v teréne. Ak ste fanúšikmi modrej, žltej a bielej, tak si v nej určite nájdete niečo aj pre seba.

Nová kolekcia offroad oblečenia Husqvarna

S jarou prichádza nielen nová offroad sezóna, ale aj nová kolekcia originálneho funkčného oblečenia Husqvarna Motorcycles určeného pre jazdu v teréne. Enduro aj motokrosoví jazdci, ktorí majú v garáži motocykel Husqvarna, sa určite nadchnú na oživenie svojho šatníka.

husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-4.jpg
husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-3.jpg
husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-10.jpg
husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-11.jpg
husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-9.jpg
husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-12.jpg
husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-6.jpg
husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-5.jpg

Husqvarna má vo svojej novej kolekcii obľúbený rad oblečenia pre endurákov s ozančením Gothland - nohavice, dresy, nepremokavé bundy. Motokrosová kolekcia sa pre zmenu volá Railed Collection. A pre všetkých sú určené prilby Moto 9, ktoré pre Husqvarnu vyrába jednej z najlepších výrobcov offroad prilieb - americký Bell Helmets. Rovnako čižmy Husqvarna sú od najobľúbenejšieho výrobcu v segmente - talianskej značky SIDI. Celú kolekciu oblečenia si môžete prelistovať na stránke Husqvarna Motorcycles a kúpiť priamo cez slovenských predajcov Husqvarna.

Katalóg oblečenia Husqvarna Motorcycles

husqvarna-motorcycles-functional-collection-2021-7.jpg

Buďte s nami v kontakte

Komentáre