Motorky

 • Indian Scout Bobber

  Indian Scout Bobber

  Máme tu krátky TEASER k pripravovanému testu modelu Indian Scout Bobber

  22.5.2018
  Autor: mixxo
 • Vieme koľko stojí Niken

  Vieme koľko stojí Niken

  Yamaha Niken je k dispozícii výlučne prostredníctvom online registračného systému, ktorý sa sprístupnil od stredy 16. mája. Koľko stojí táto jedinečná trojkolka pre slovenských zákazníkov?

  20.5.2018
  Autor: Massimo
 • Elektrická motorka z budúcnosti

  Elektrická motorka z budúcnosti

  Či už sa nám to páči alebo nie, elektrická budúcnosť čaká aj motocyklový svet. Tento prototyp elektrického motocykla síce vyzerá, ako keby prišiel zo vzdialenej budúcnosti, no poháňa ho elektrický motor súčasnosti. Teda vlastne dva elektromotory!

  17.5.2018
  Autor: Massimo
 • TMAX ešte športovejší

  TMAX ešte športovejší

  Model Yamaha TMAX priniesol do sveta maxiskútrov poriadny športový závan už v roku 2001, kedy bola predstavená prvá generácia. Odvtedy sa už 17 rokov neúnavne drží na vrchole vo svojej triede a výrobca mu pochopiteľne venuje nemalú pozornosť, aby jeho

  17.5.2018
  Autor: mixxo
 • Čo pripravuje BMW v roku 2019?

  Čo pripravuje BMW v roku 2019?

  O pol roka sú tu jesenné motocyklové výstavy a už teraz sa hovorí o mnohých pripravovaných motocykloch pre sezónu 2019. Čo nového chystá BMW Motorrad?

  16.5.2018
  Autor: Massimo
 • Tohtoročný predaj motocyklov v Európe

  Tohtoročný predaj motocyklov v Európe

  Ako sa predávali nové motocykle v Európe v prvom kvartáli roku 2018 v porovnaní s minulým rokom? Tieto čísla nás celkom tešia a trend je jednoznačný ...

  15.5.2018
  Autor: Massimo
 • VIAC RACING ako café - TEST: TRIUMPH THRUXTON R

  VIAC RACING ako café - TEST: TRIUMPH THRUXTON R

  Typický Café Racer vyzerá ako z osemdesiateho tretieho a zároveň jazdí ako z osemdesiateho piateho. Triumph však postavil motorku s dokonalým retro dizajnom, no s brutálnou silou športového naháča súčasnosti a s podvozkom superbajku. Takto si predstavujem dokonalý Café Racing.

  12.5.2018
  Autor: redakcia