Motorky

 • Je tu nový Speedmaster

  Je tu nový Speedmaster

  Keď Triumph vypustil do sveta správu, že pripravuje nový Speedmaster, očakávali sme oživenie originálneho modelu Speedmaster 800 s novou kvapalinou chladenou pohonnou jednotkou objemu 900 ccm. No Triumph vsadil na úplne inú kartu.

  5.10.2017
  Autor: Massimo
 • Červená špecialitka

  Červená špecialitka

  Zatiaľ trojnásobný šampión F1, Lewis Hamilton, už v minulosti spolupracoval s fabrikou MV Agusta. Výsledkom bola špeciálna verzia modelu Dragster s prívlastkom LH44. Pre veľký úspech partnerstvo pokračuje a prichádza tentokrát ešte „limitovanejšia" špecialitka, z ktorej by malo byť vyrobených

  30.9.2017
  Autor: Lomedia
 • Can-Am zbrojí do terénu

  Can-Am zbrojí do terénu

  V americkom Dallas-e sa konal BRP Club, na ktorom sa zúčastnilo 2391 ľudí 66 národností zo 47 krajín. Týmto zástupcom koncernu BRP z celého sveta boli prezentované novinky pre rok 2018. Samozrejme, nechýbali medzi nimi ani terénne špeciály Can-Am.

  25.9.2017
  Autor: Lomedia
 • Honde unikol Gold Wing

  Honde unikol Gold Wing

  Na oficiálne predstavenie Hondy Gold Wing si ešte budeme pár týždňov musieť počkať, no už teraz vieme, ako bude vyzerať. Honde uniklo pár fotiek z tlačových materiálov, ktoré sa teraz šíria Internetom. Nový Gold Wing bude znova extra trieda!

  22.9.2017
  Autor: Massimo
 • Triumph chystá nový Speedmaster

  Triumph chystá nový Speedmaster

  Triumph už má dva roky novú kvapalinou chladenú dvojvalcovú deväťstovku, ktorú postupne vymieňa za starý vzducháč. Prvým modelom bol v roku 2016 nový model Street, teraz v roku 2017 Street Scrambler a Street Cup. A onedlho príde na rad aj

  19.9.2017
  Autor: Massimo
 • Yamaha Wolverine pre štyroch

  Yamaha Wolverine pre štyroch

  Flotila štvorkoliek, presnejšie side by side vozidiel Yamaha sa rozšírila o ďalší prívlastok. Starý známy model Woverine tentoraz prichádza vo verzii X4, ktorá je schopná pohodlne odviezť až štvorčlennú posádku.

  17.9.2017
  Autor: Lomedia
 • Ako bude vyzerať retro od Kawasaki?

  Ako bude vyzerať retro od Kawasaki?

  Po ukončení predaja retro klasiky W800 v Európe chystá Kawasaki niečo nové. A už aj vieme čo! Bude to nová Z900 prezlečená do retro dizajnu a bude mať označenie RS.

  12.9.2017
  Autor: Massimo