harley davidson

 • Bronx NIE, Pan America MOŽNO

  Bronx NIE, Pan America MOŽNO

  Harley-Davidson definitívne zmietol zo stola svoj koncept naháča Bronx, ktorý mal podľa pôvodného plánu prísť na trh už koncom roka 2020. Cestovné enduro Pan America to tiež nemá so svojou

  11.9.2020
  Autor: Massimo
 • Harley odďaľuje koncepty Bronx & Pan America

  Harley odďaľuje koncepty Bronx & Pan America

  Harley-Davidson vo februári vymenil svojho vrcholného šéfa a už teraz sa dejú prvé zmeny. Bohužiaľ, v tomto prípade nie také, aké sme dúfali. Každopádne značku by to malo nasmerovať lepšou

  20.5.2020
  Autor: Massimo
 • Nový budget Softail - Softail Standard

  Nový budget Softail - Softail Standard

  Ak nemáte na poriadny Harley, kúpite si japonský cruiser. Tak toto už dávno neplatí, pretože ak nemáte na poriadny Harley, môžete si kúpiť niektorý z rozpočtových modelov. Ako napríklad nový

  29.2.2020
  Autor: Massimo
 • Chystáš sa získať si vodičák skupiny A?

  Chystáš sa získať si vodičák skupiny A?

  Motocyklová značka Harley-Davidson prichádza so špeciálnou kampaňou, ktorá poteší všetkých nových držiteľov vodičského preukazu skupiny A, rovnako tak aj tých, ktorí sa na získanie vodičského preukazu na veľký motocykel chystajú

  19.2.2020
  Autor: mixxo
 • Nový customový Harley Road Glide CVO

  Nový customový Harley Road Glide CVO

  Harley väčšinou predstavuje svoje novinky nasledujúcej sezóny na konci leta. Tentokrát sa v polovici svojej predajnej sezóny Američania rozhodli, že pridajú bonusový CVO Road Glide.

  16.2.2020
  Autor: Massimo
 • Fat Boy oslavuje 30 rokov limitovanou edíciou

  Fat Boy oslavuje 30 rokov limitovanou edíciou

  Harley vyrobil svoj prvý Fat Boy v roku 1990, teda presne pred tridsiatimi rokmi. Presne v roku, keď sa natáčal aj legendárny film Terminator 2 s Arnoldom Schwarzeneggerom.

  10.2.2020
  Autor: Massimo
 • Nové dvojlitrové véčko Harley

  Nové dvojlitrové véčko Harley

  S novou generáciou turistických modelov a strojov Softail predstavil Harley pred pár rokmi pohonnú jednotku Milwaukee-Eight 107 a 114. Teraz svetu ukázal najväčšiu verziu 131 s objemom 2.147 ccm.

  28.1.2020
  Autor: Massimo
 • Limitovaná edícia Harley-Davidson GMC Sierra

  Limitovaná edícia Harley-Davidson GMC Sierra

  Pickup Ford F-150 v špeciálnej edícii Harley-Davidson poznajú určite všetci fanúšikovia amerického Harleju aj nadšenci automobilov pickup. Tento rok však Harley-Davidson spolupracuje aj s inou americkou značkou.

  21.1.2020
  Autor: Massimo
 • Long Way Up je vo finále

  Long Way Up je vo finále

  Ewan McGregor a Charley Boorman pred pár dňami dokončili svoju najnovšiu veľkolepú cestu, ktorá bude vysielaná v televízii pod označením Long Way Up.

  19.12.2019
  Autor: Massimo
 • Prvé novinky Harley 2020

  Prvé novinky Harley 2020

  Američania predstavili svoje prvé novinky pre rok 2020. No my očakávame ešte druhú, zaujímavejšiu vlnu noviniek Harley-Davidson na jesennej EICME.

  28.8.2019
  Autor: Massimo