Akcie & Šport

 • Zaži KTM!

  Zaži KTM!

  Testovacie dni KTM Street Roadshow sú späť! V júni 2023 budete mať jedinečnú príležitosť otestovať najnovšie modely KTM.

  1.6.2023
  Autor: mixxo
 • Šprintéri si zmerali sily v Trenčíne

  Šprintéri si zmerali sily v Trenčíne

  Po vydarenom prvomájovom Power feste sa šprintéri spolu s majiteľmi Amerík a iných garážových miláčikov stretli 27.mája na letisku v Trenčíne, aby opäť a zas strávili spoločne krásny, slnečný deň presiaknutý benzínom a vôňou spálenej gumy.

  1.6.2023
  Autor: redakcia
 • Expedícia po Dunaji 2023

  Expedícia po Dunaji 2023

  Skupina nadšencov sa rozhodla vytvoriť dômyselné spôsoby cestovania a objavovania najdlhšej európskej rieky Dunaj a splaviť ju v celej dĺžke až do Čierneho mora.

  31.5.2023
  Autor: mixxo
 • HARLEY-DAVIDSON oslavuje vo veľkom!

  HARLEY-DAVIDSON oslavuje vo veľkom!

  Legendárna značka Harley-Davidson sa dožíva okrúhleho 120. výročia. Zaujímalo nás, ako to pocítia priaznivci značky v našich končinách. Na otázky nám odpovedal Michael Carney, ktorý reprezentuje značku Harley-Davidson ako marketingový manažér pre región východnej Európy.

  24.5.2023
  Autor: redakcia
 • Drag, Drift & Tuning majáles

  Drag, Drift & Tuning majáles

  Sú dni, kedy pravému milovníkovi motorizmu nič nechýba. Takým bol aj tohtoročný 1.máj, počas ktorého sa zišli na Slovakia Ringu ľudia rovnakého „vierovyznania" osláviť sviatok práce po svojom.

  9.5.2023
  Autor: mixxo
 • 285 jazdcov na štarte!

  285 jazdcov na štarte!

  Medzinárodný šampionát enduro a country cross pokračoval podujatím v Skýcove, kde sa odjazdil prvý country cross sezóny. Organizátori- Motocross Club Skýcov pripravil pre 285 štartujúcich jazdcov a jazdkýň dokonalé podmienky a zázemie. Na svoje si prišlo aj veľké

  25.4.2023
  Autor: mixxo
 • Vyrazme spolu na cesty!

  Vyrazme spolu na cesty!

  Akcia s názvom "Vyrazme spolu na cesty" je oficiálnym otvorením sezóny pre majiteľov Can-Am Spyder a Ryker.

  29.3.2023
  Autor: mixxo