SVET MOTOCYKLOV - číslo 1-2 2024

Premýšľate o kúpe novej motorky? Novšej, krajšej, výkonnejšej. Alebo možno úplne svojej prvej. Ste na správnom mieste, pretože v Katalógu motocyklov nájdete všetky motocykle, ktoré sa predávajú na slovenskom trhu v roku 2024.  A na svoje si naviac prídu aj nadšenci štvorkoliek, trojkoliek, vodných a snežných skútrov.

Motocykle sú tým najlepším spôsobom individuálnej dopravy – v dopravných zápchach nestojíme, oveľa ľahšie parkujeme ako automobily a o radosti z cesty do práce ani nehovoriac. Jazdíme však aj z menej praktických dôvodov, jednoducho pre radosť z víkendového výjazdu. Pre radosť z cesty na dovolenku, pre radosť zo zákrut, pre radosť z jazdy na motokrosovej trati alebo len tak pre upokojujúce dunenie dvojvalca pod nádržou klasickej motorky. Ak patríte medzi motorkárov, viete presne, o čom hovoríme. Ak ste medzi motocyklami nováčikom, pri prezeraní Katalógu motocyklov vám srdce ľahko napovie, ktorá z kategórií je vám najbližšie a pri ktorom z motocyklov vám začne srdce biť o tisíc otáčok rýchlejšie.

Tak ako býva zvykom, aj tohtoročnom Katalógu sú modely prehľadne zoradené do kategórií superspot, street sport, street classic, sport touring, classic touring, adventure touring, chopper & cruiser, enduro & supermoto, offroad racing, quad & side by side a snow & water scooter, aby sa vám dobre orientovalo. Tak dúfame, že vám bude dobrým sprievodcom v prípade ak hľadáte svoj prvý res. nový motocykel, alebo ak vás len zaujímajú motocyklové novinky pre tento rok. Tak naváhajte, veď na 196 stranách nájdete všetky modely predávané na Slovensku.

A kto si teraz objedná a uhradí https://www.motofan.sk/c/predplatne-casopisu/svet... v hodnote 35,00 Eur získa tričko zdarma a naviac bude zaradený do žrebovania o zaujímavé ceny.

Tak prajeme príjemné čítanie!

TRENDY

SUPERSPORT

STREET

TOURING

CHOPPER/CRUISER

ENDURO/SUPERMOTO

RACING

ATV/SSV

VODNÉ/SNEŽNÉ SKÚTRE


Buďte s nami v kontakte