Výstava Motocykel 2024

Výstava Motocykel, ktorá sa uskutoční v dňoch 7. – 10. marca, bude skvelým zážitkom pre všetkých fanúšikov strojov na jednej stope.

Výstava Motocykel 2024

Počas štyroch dní si budete môcť zblízka prezrieť modely a najočakávanejšie novinky množstva svetových značiek. V porovnaní s vlaňajšou výstavou, ktorá prekonala očakávania, bude tohtoročný Motocykel ešte väčší a bohatší, a to nielen počtom zastúpených značiek, ale aj rozsahom.

Výstavné haly počas štyroch dní obsadia motocykle Aprilia, Benelli, Bimota, BMW, Brixton, Brough Superior, BRP, CAN AM, CF Moto, Ducati, Harley Davidson, Honda, Husquarna, JAWA, Kawasaki, Keeway, Kove, KTM, Kymco, Lambretta, Linhai, Loncin, Moto Guzzi, Moto Morini, Piaggo, Seagwai, Super Socco, Suzuki, SYM, TGB, Triumph, UM, Vanderhall, Vespa, Vmoto, Voge, Yamaha a Zontes. Štandardne nebudú chýbať doplnky pre motorkárov vrátane prilieb, oblečenia a obuvi.

motocykel2019.jpg

Neodmysliteľnou súčasťou výstavy bude aj najväčšia custom show na Slovensku, Customs of Slovakia, ktorá tento rok na Motocykel prichádza v plnom formáte. V poradí už 14. ročník prinesie to najlepšie z custom scény nielen zo Slovenska, ale aj z Poľska, Maďarska, Česka a Chorvátska. Atmosféru a zážitok doplní expozícia veteránov českej a slovenskej výroby. Prihlášku na akciu nájdete TU Návštevníci tiež budú môcť využiť služby barberov a obzrieť si tvorbu tatérov počas obľúbenej tattoo show.

Ani v tomto roku na výstave Motocykel nebude chýbať množstvo adrenalínu, napätia a rýchlosti. Každý deň na výstave spestrí nádielka odvážnych a nebezpečných kúskov v podaní českého stuntridera Adama Peschla a jeho Special Brothers Team.

Každý návštevník so vstupenkou sa navyše bude môcť zapojiť do žrebovania o skvelé ceny. Hlavnou výhrou bude štýlový mestský skúter Suzuki Address 125.

Na výstave samozrejme nemôže chýbať ani stánok časopisu Svet motocyklov a webu MOTOFAN.SK. Predplatitelia tu už tradične nájdu svoje tričká, ktoré dostávajú zdarma v rámci predplatného. Ak po takom tričku túžite a predplatné ešte nemáte, budete mať možnosť objednať si ho priamo v stánku, alebo si ho môžete objednať už teraz priamo tu cez e-shop.

b8fcc6dede544cf0aec086514fb4371b.JPG

Zdroj: TS Incheba


Buďte s nami v kontakte

Komentáre