Off road

 • Red Bull Hare Scramble ovládol Gomez

  Red Bull Hare Scramble ovládol Gomez

  Už 23. ročník svetoznámeho extrémneho endura v kameňolome na železnú rudu nad rakúskou dedinkou Eisenerz ovládol Španiel Alfredo Gomez na KTM. Bolo to pre neho premiérové víťazstvo na tomto prestížnom podujatí.

  18.6.2017
  Autor: Lomedia
 • Štyrikrát a dosť!

  Štyrikrát a dosť!

  Nie je to tak dávno, čo rakúska značka KTM vo väčšej miere prerazila aj na americkom kontinente a dokonca v prestížnom seriáli AMA SX, ktorý je zároveň svetovým šampionátom v superkrose. Oranžoví dokonca ovládli tie najvyššie méty.

  19.5.2017
  Autor: Lomedia
 • Myjava s tisíckami fanúšikov a plnými rampami

  Myjava s tisíckami fanúšikov a plnými rampami

  Úvod do motokrosovej sezóny ani nemohol vyzerať lepšie. MM SR MX OPEN v Myjave atmosférou chytil za srdce aj tých najnáročnejších motokrosových fanúšikov, ktorí ho neskromne prirovnávali k MX GP. Tisíce fanúšikov, fantastické počasie, jazdci zo Slovenska, Čiech aj Maďarska

  4.5.2017
  Autor: mixxo
 • Perfektné tímové video

  Perfektné tímové video

  Na úvodných pretekoch sezóny MX Open na motokrosovej trati v Myjave bol oficiálne predstavený motokrosový tím 711 Popper MX Team. Pozrite si ich parádne tímové video!

  2.5.2017
  Autor: Massimo
 • Toto doma neskúšajte!

  Toto doma neskúšajte!

  RJ Anderson nasadol do zďaleka nie bežného side by side vozidla a vyrazil si na trať. Zďaleka nie obyčajnú trať... Vzniklo z toho video plné rýchlosti, driftov, skokov, adrenalínu a minimálne jeden zničený dron.

  27.4.2017
  Autor: Lomedia
 • Pipe Dream pokračuje!

  Pipe Dream pokračuje!

  Robbie Maddison je snáď ten najväčší šialenec akého poznáme. Ak ste minulý rok nevideli jeho video Pipe Dream, tak asi nie ste skutočný človek, ale internetový robot, ktorý práve prezerá náš článok. Pipe Dream pokračuje svojou druhou časťou a je

  8.4.2017
  Autor: Massimo
 • Návrat Travisa Pastranu do Motokrosu

  Návrat Travisa Pastranu do Motokrosu

  Travis Pastrana sa znova zabáva. Tentokrát si po rokoch znova vyrazil na klasickú motokrosovú trať a zajazdil spolu s kamošmi fajný motokrosík. Indžoj ;-)

  7.4.2017
  Autor: Massimo