Motocykel roka 2019

Odborná novinárska anketa Motocykel roka má za sebou už osemnásť ročníkov a nedávno začala písať ten devätnásty. Okrem spomínanej novinárskej časti nechýba ani hlasovanie verejnosti, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy.

Výstava Motocykel konajúca sa na brehoch Dunaja v bratislavskej Inchebe je neodmysliteľne spojená aj so slávnostným vyhlasovaním výsledkov ankety Motocykel roka. Tomu však predchádza výber vhodných kandidátov v spolupráci s importérmi jednotlivých značiek motocyklov a samozrejme hlasovanie o víťaza v každej zo siedmich kategórií.

Tento rok bola úroda noviniek opäť bohatá, kandidátov na tituly je mnoho a sily sú vyrovnané... Odborní motoristickí novinári majú v rukách zodpovedne posúdiť atraktivitu danej novinky, jej prínos pre kategóriu, ale aj pre celý motocyklový svet, nápaditosť nielen dizajnu, ale aj jednotlivých technických riešení, jednoducho všetko, čím nás môže daný stroj zaujať a prekvapiť.

Okrem odborných motoristických novinárov môžete v ankete Motocykel roka hlasovať aj vy. Zoznam nominovaných modelov nájdete na tejto stránke, priamo tu môžete za svojich kandidátov aj hlasovať. Vaše tipy v ankete môžu byť odmenené. Spomedzi tých, ktorí sa do hlasovania zapoja vyžrebujeme výhercu hlavnej ceny – prilby LS2. Ďalší dvaja vyžrebovaní získajú ročné predplatné časopisu Svet motocyklov.

Slávnostné vyhlasovanie výsledkov ankety Motocykel roka sa už tradične uskutoční v prvý deň výstavy Motocykel, teda vo štvrtok 14. 3. 2019. Môžete byť súčasťou tejto šou. Stačí zavítať na výstavisko Incheba... Pripomíname, že predplatitelia časopisu Svet motocyklov dostávajú pozvánku so vstupenkou celkom zdarma.

Buďte s nami v kontakte