Šport

 • Nedočkali sme sa potrebnej podpory

  Nedočkali sme sa potrebnej podpory

  Do tohtoročnej pretekárskej sezóny vstupovala agentúra Slovakia Racing s novým seriálom MOTOCh. Po troch rokoch organizovania seriálu Alpe Adria to bol odvážny krok, ktorý nakoniec nenašiel odozvu u širšieho počtu motocyklových federácií a pretekárov. A to bola nakoniec príčina, prečo

  25.7.2017
  Autor: mixxo
 • Predposledný trial sezóny

  Predposledný trial sezóny

  Seriál Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v triale v júli pokračoval tretím podujatím vo Vieske-Bezdedov. Organizátor, Trial Klub Kamikadze má na konte už množstvo hobby súťaží, no oficiálny „majstrák" tu má kratšiu históriu.

  24.7.2017
  Autor: Lomedia
 • Richard Šikyňa nominovaný na MXGP

  Richard Šikyňa nominovaný na MXGP

  Trináste tohtoročné podujatie seriálu Majstrovstiev sveta MXGP v motokrose sa už tento víkend (22.-23.7.2017) uskutoční u našich západných susedov na trati pri mestečku Loket, neďaleko Karlových Varov. Ako jediný bude Slovensko v triede MX2 reprezentovať 19 ročný Richard Šikyňa (#102)

  21.7.2017
  Autor: mixxo
 • Predposledné podujatie MX OPEN

  Predposledné podujatie MX OPEN

  Po treťom kole MX OPEN, ktoré sa konalo vo Sverepci nasleduje predposledný diel seriálu už 30. júla v Mníšku nad Hnilcom.

  20.7.2017
  Autor: Lomedia
 • Countrycross v Žaškove

  Countrycross v Žaškove

  Tohtoročná enduro a countrycross-ová sezóna SMF pokračuje v dňoch 15.-16. júla už šiestym podujatím 9-dielneho seriálu MM SR v endure a countrycrosse jednotlivcov v Žaškove.

  13.7.2017
  Autor: mixxo
 • MX OPEN Sverepec

  MX OPEN Sverepec

  Počas druhého júlového víkendu sa do Sverepca vrátil kvalitný motokros. Národné kroscentrum hostilo tretí diel tohtoročného seriálu MX OPEN Slovakia - Medzinárodných majstrovstiev Slovenska v motokrose.

  10.7.2017
  Autor: Lomedia
 • Prázdninová motokrosová nádielka vo Sverepci

  Prázdninová motokrosová nádielka vo Sverepci

  Sverepec bude hostiť v nedeľu, 9.7, tretie podujatie seriálu MX OPEN - medzinárodné majstrovstvá Slovenska v motokrose.

  5.7.2017
  Autor: mixxo