Custom

 • CUSTOM: ALASKAN

  CUSTOM: ALASKAN

  Ducati Scrambler sa medzi modernými custom motocyklami objavuje dosť často. Jednoduchý a relatívne dostupný základný motocykel priam láka na prestavbu. V tomto prípade ide o krásnu stavbu dobrodružného endura Alaskan.

  15.1.2019
  Autor: Massimo
 • CUSTOM R NINE T

  CUSTOM R NINE T

  Stavbička v dnešnej rubrike custom je trošku z iného súdka. Na prvý pohľad sa tvári ako pretekár z minulosti, no pod modernými retro kapotami sa skrýva nové BMW R nineT. Každopádne veľmi podarený custom.

  10.12.2018
  Autor: redakcia
 • ​CUSTOM: DESERT SLED

  ​CUSTOM: DESERT SLED

  Väčšina súčasných motocyklov scrambler dbá viac na štýl, ako na skutočné offroad schopnosti. A úplne rovnako je to aj so sériovým BMW R nineT Urban G/S. No v prípade tejto prestavby je to dokonalý mix štýlu a offroad schopností.

  22.11.2018
  Autor: Massimo
 • MADE in Slovakia

  MADE in Slovakia

  Customová scéna sa v posledných rokoch obrátila hore nohami a každý deň prichádzajú na svet čoraz jedinečnejšie customové retro stroje. Jeden takýto nás oslovil hneď dvojnásobne. Po prvé je zo Slovenska. A po druhé ho postavil mladý len 23 ročný

  18.4.2018
  Autor: redakcia
 • ​CUSTOM: ENFIELD GT

  ​CUSTOM: ENFIELD GT

  Pri výbere motocykla do rubriky Custom nás niekedy zaujmú výrazné, netradičné stroje. A niekedy úplne naopak - jednoduché stroje s krásnymi čistými líniami. Presne tak sa nám rozbúchalo srdce pri pohľade na tento nádherný Royal Enfield z dielne Federal Moto.

  24.3.2018
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: HONDA INTERCEPTOR

  CUSTOM: HONDA INTERCEPTOR

  Toto nie je žiaden dielenský custom ale továrenský prototyp. No pokojne schová do vrecka mnohých renomovaných úpravcov. Honda postavila nádherný koncept CB4 Interceptor na základe svojej novinky CB1000R. Futuristický Superšport ako z filmu o Batmanovi!

  7.3.2018
  Autor: Massimo
 • Custom - Tuning: Yamaha XS400 café racer

  Custom - Tuning: Yamaha XS400 café racer

  Módna vlna motocyklov v štýle café racer ovplyvnila tvorbu mnohých tuningových firiem. V našich končinách sa však najčastejšie stretávame so strojmi, ktoré vznikli vďaka nadšeniu ich tvorcov s minimálnym rozpočtom v provizórnych podmienkach malých garáží.

  16.2.2018
  Autor: redakcia