Custom

 • Scrambler Honda CB1000R

  Scrambler Honda CB1000R

  Švajčiarsky predajca motocyklov Honda - Brivemo Motos postavil takýto krásny stroj. CB1000R ako Scrambler vyzerá neskutočne dobre. S prednou vidlicou CRF a na štupľoch, luxusné!

  6.3.2019
  Autor: Massimo
 • Nový boxer BMW s objemom 1800 ccm

  Nový boxer BMW s objemom 1800 ccm

  BMW vraj chystá nový, veľký boxer, ktorý bude určený pre novodobú radu custom motocyklov značky. Hovorí sa o veľkom cruiseri, ale mohol by poháňať aj obľúbené motocykle R nineT.

  15.2.2019
  Autor: Massimo
 • ​CUSTOM: XJ 900

  ​CUSTOM: XJ 900

  Tento custom nám urobil skutočnú radosť. Po prvé je to krásny retro pretekár od Yamahy a po druhé má nádherný asymetricky umiestnený predný svetlomet. A ešte oveľa viac.

  11.2.2019
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: ALASKAN

  CUSTOM: ALASKAN

  Ducati Scrambler sa medzi modernými custom motocyklami objavuje dosť často. Jednoduchý a relatívne dostupný základný motocykel priam láka na prestavbu. V tomto prípade ide o krásnu stavbu dobrodružného endura Alaskan.

  15.1.2019
  Autor: Massimo
 • CUSTOM R NINE T

  CUSTOM R NINE T

  Stavbička v dnešnej rubrike custom je trošku z iného súdka. Na prvý pohľad sa tvári ako pretekár z minulosti, no pod modernými retro kapotami sa skrýva nové BMW R nineT. Každopádne veľmi podarený custom.

  10.12.2018
  Autor: redakcia
 • ​CUSTOM: DESERT SLED

  ​CUSTOM: DESERT SLED

  Väčšina súčasných motocyklov scrambler dbá viac na štýl, ako na skutočné offroad schopnosti. A úplne rovnako je to aj so sériovým BMW R nineT Urban G/S. No v prípade tejto prestavby je to dokonalý mix štýlu a offroad schopností.

  22.11.2018
  Autor: Massimo
 • MADE in Slovakia

  MADE in Slovakia

  Customová scéna sa v posledných rokoch obrátila hore nohami a každý deň prichádzajú na svet čoraz jedinečnejšie customové retro stroje. Jeden takýto nás oslovil hneď dvojnásobne. Po prvé je zo Slovenska. A po druhé ho postavil mladý len 23 ročný

  18.4.2018
  Autor: redakcia