Custom

 • MADE in Slovakia

  MADE in Slovakia

  Customová scéna sa v posledných rokoch obrátila hore nohami a každý deň prichádzajú na svet čoraz jedinečnejšie customové retro stroje. Jeden takýto nás oslovil hneď dvojnásobne. Po prvé je zo Slovenska. A po druhé ho postavil mladý len 23 ročný

  18.4.2018
  Autor: redakcia
 • ​CUSTOM: ENFIELD GT

  ​CUSTOM: ENFIELD GT

  Pri výbere motocykla do rubriky Custom nás niekedy zaujmú výrazné, netradičné stroje. A niekedy úplne naopak - jednoduché stroje s krásnymi čistými líniami. Presne tak sa nám rozbúchalo srdce pri pohľade na tento nádherný Royal Enfield z dielne Federal Moto.

  24.3.2018
  Autor: Massimo
 • CUSTOM: HONDA INTERCEPTOR

  CUSTOM: HONDA INTERCEPTOR

  Toto nie je žiaden dielenský custom ale továrenský prototyp. No pokojne schová do vrecka mnohých renomovaných úpravcov. Honda postavila nádherný koncept CB4 Interceptor na základe svojej novinky CB1000R. Futuristický Superšport ako z filmu o Batmanovi!

  7.3.2018
  Autor: Massimo
 • Custom - Tuning: Yamaha XS400 café racer

  Custom - Tuning: Yamaha XS400 café racer

  Módna vlna motocyklov v štýle café racer ovplyvnila tvorbu mnohých tuningových firiem. V našich končinách sa však najčastejšie stretávame so strojmi, ktoré vznikli vďaka nadšeniu ich tvorcov s minimálnym rozpočtom v provizórnych podmienkach malých garáží.

  16.2.2018
  Autor: redakcia
 • STREET TRACKERS - HONDA CX 500 a YAMAHA SR 500

  STREET TRACKERS - HONDA CX 500 a YAMAHA SR 500

  Dnes som si do rubriky štýlových súčasných customov vybral takéto dva cukríky. Prvým je Honda CX 500 v stvárnení Street Tracker. Aj druhá kráska v dnešnej rubrike customov patrí do kategórie Street Tracker. Napriek tomu, že sa jedná o čisto

  14.2.2018
  Autor: redakcia
 • Indian Scaut Bobber

  Indian Scaut Bobber

  Najstaršia americká motocyklová značka už konečne nebojuje o prežitie ale prekvitá v celej svojej kráse. A znova útočí na mladšiu generáciu ľudí, ktorá miluje jej model Scout, ktorý teraz prišiel vo verzii Bobber. Jednoduchý, drsný, bez zbytočností. Jednoducho pravý bobber.

  28.1.2018
  Autor: mixxo
 • CUSTOM: Suzuki SV 650

  CUSTOM: Suzuki SV 650

  Môžete jazdiť na sériovke, alebo si postaviť vlastný custom. Alebo je tu ešte tretia možnosť. Objednať si celý kit na veľmi jednoduchú úpravu svojej motorky. Tak ako napríklad v prípade tejto SV 650.

  3.1.2018
  Autor: Massimo