Testy

 • F.B. MONDIAL - BEZLAKTÓZOVÉ FRAPÉ

  F.B. MONDIAL - BEZLAKTÓZOVÉ FRAPÉ

  Prídeš do echt kaviarne, zhodíš kožák ktorý sa tvári, že pamätá ešte tvojho deda, ale je z minulotýždňového výpredaja silnej módnej značky. Usadíš sa do štýlového kovového kresielka, odkiaľ máš výhľad na celé námestie. Otvoríš tučný nápojový lístok, začneš sa

  28.3.2020
  Autor: mixxo
 • Zábavný trojkolesový kabriolet

  Zábavný trojkolesový kabriolet

  Can-Am Spyder RT - horúca novinka s kompletne prepracovaným dizajnom posúva zážitok z jazdy na troch kolesách na tú najvyššiu úroveň.

  25.3.2020
  Autor: mixxo
 • TEST HONDA CRF 1100 L AFRICA TWIN & ADVENTURE SPORTS

  TEST HONDA CRF 1100 L AFRICA TWIN & ADVENTURE SPORTS

  Neprešli ani len 2 roky od poslednej modernizácie Africa Twin a už tu máme nové modely pre rok 2020. A tentoraz ide o veľké zmeny – väčší motor, nižšia hmotnosť, farebná dotyková prístrojovka, nová náklonovo citlivá elektronika a dokonca voliteľný

  25.3.2020
  Autor: mixxo
 • TEST: TRIUMPH STREET TRIPLE RS

  TEST: TRIUMPH STREET TRIPLE RS

  Angličania sú povestní svojou strohosťou, suchým humorom, odporným jedlom, upršaným počasím a konzervatívnosťou. V Triumphe zamestnávajú asi Japoncov, Nemcov a Talianov, alebo sú hore uvedené veci totálny bullshit a Angličania sú úplne iné nátury.

  10.3.2020
  Autor: mixxo
 • Foto: Test Yamaha Tracer 700

  Foto: Test Yamaha Tracer 700

  Foto galéria z testovania novej Yamahy 700 Tracer na Tenerife.

  4.3.2020
  Autor: mixxo
 • Najsilnejšie pocity z testovania nového Fireblade!

  Najsilnejšie pocity z testovania nového Fireblade!

  Ak sa neviete dočkať marcového čísla SMC pretože máte z novej CBR 1000 RR-R Fireblade SP v gatiach tak isto tvrdo ako my, nech sa páči, tu máte tie najsilnejšie naše pocity z testovania.

  25.2.2020
  Autor: mixxo
 • TEST SUPER SOCO TS

  TEST SUPER SOCO TS

  Super Soco je relatívne nový výrobca elektrických motocyklov z čínskeho Šanghaju, ktorý však už dnes ročne vyrába 300 tisíc motocyklov, čo je veľmi slušné číslo. Vyskúšali sme model TS, ktorý sa dováža aj k nám na Slovensko.

  18.2.2020
  Autor: Massimo