Motorky

 • Nové Enduro od Hondy

  Nové Enduro od Hondy

  Honda predstavila svoje offroad novinky 2019. Okrem vynovených MX modelov má teraz aj nové endurko - CRF 450 L, ktoré je plne homologované na cesty.

  25.5.2018
  Autor: Massimo
 • AKO SA VYRÁBA POLARIS V OPOLE

  AKO SA VYRÁBA POLARIS V OPOLE

  Keď sa americká firma Polaris rozhodla postaviť svoju prvú fabriku na offroadové vozidlá mimo americký kontinent, voľba padla na našich severných susedov, konkrétne na mestečko Opole. Dnes má táto továreň pre značku nielen regionálny, ale aj celosvetový význam. Zašli sme

  24.5.2018
  Autor: redakcia
 • LEGENDA JE SPÄŤ - TEST: BENELLI LEONCINO

  LEGENDA JE SPÄŤ - TEST: BENELLI LEONCINO

  Prototyp štýlového naháča, ktorý nesie meno legendárneho predchodcu, vzbudil veľkú pozornosť už pri svojom predstavení. Pár rokov síce trvalo, než sa rozbehla sériová výroba modelu Benelli Leoncino, ale nakoniec sme sa dočkali. Stálo to čakanie za to?

  23.5.2018
  Autor: redakcia
 • Indian Scout Bobber

  Indian Scout Bobber

  Máme tu krátky TEASER k pripravovanému testu modelu Indian Scout Bobber

  22.5.2018
  Autor: mixxo
 • Vieme koľko stojí Niken

  Vieme koľko stojí Niken

  Yamaha Niken je k dispozícii výlučne prostredníctvom online registračného systému, ktorý sa sprístupnil od stredy 16. mája. Koľko stojí táto jedinečná trojkolka pre slovenských zákazníkov?

  20.5.2018
  Autor: Massimo
 • Elektrická motorka z budúcnosti

  Elektrická motorka z budúcnosti

  Či už sa nám to páči alebo nie, elektrická budúcnosť čaká aj motocyklový svet. Tento prototyp elektrického motocykla síce vyzerá, ako keby prišiel zo vzdialenej budúcnosti, no poháňa ho elektrický motor súčasnosti. Teda vlastne dva elektromotory!

  17.5.2018
  Autor: Massimo
 • TMAX ešte športovejší

  TMAX ešte športovejší

  Model Yamaha TMAX priniesol do sveta maxiskútrov poriadny športový závan už v roku 2001, kedy bola predstavená prvá generácia. Odvtedy sa už 17 rokov neúnavne drží na vrchole vo svojej triede a výrobca mu pochopiteľne venuje nemalú pozornosť, aby jeho

  17.5.2018
  Autor: mixxo