Motorky

 • PRACOVNÉ A TURISTICKÉ ŠTVORKOLKY A SIDE BY SIDE

  PRACOVNÉ A TURISTICKÉ ŠTVORKOLKY A SIDE BY SIDE

  Začiatok zimy nemusí automaticky znamenať koniec jazdenia. V teréne zábava nikdy nekončí a štvorkolesové stroje – či už klasické štvorkolky, alebo o niečo mladšie modely side by side ponúkajú okrem spomínanej zábavy aj „pomocnú ruku". Tieto vozidlá sú okrem iného

  9.12.2018
  Autor: redakcia
 • TEST: HONDA AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

  TEST: HONDA AFRICA TWIN ADVENTURE SPORTS

  Ako keby to bolo včera. Sedím za stolom, v ruke držím starý časopis Motofan a vystrihujem si. Teším sa, že pod pexisklom na stole, ktoré mi priniesol otec z roboty, budú ďalšie obrázky. K bielej CBR 1000F a modro-čiernej CBR

  7.12.2018
  Autor: redakcia
 • Nový Triumph Speed Twin

  Nový Triumph Speed Twin

  Triumph si pre nás šetril ešte jednu novinku. Volá sa Speed Twin a je to vlastne také modernejšie poňatie modelu Bonneville T120 s poriadne nadupaným motorom z modelu Thurxton.

  7.12.2018
  Autor: Massimo
 • SSV s motorom Africa Twin

  SSV s motorom Africa Twin

  Honda predstavila svoju novú športovú Side by Side Talon 1000R. A ako pohonnú jednotku použila dvojvalec z dobrodružného modelu Africa Twin!

  5.12.2018
  Autor: Massimo
 • Kde je BMW F 850 XR?

  Kde je BMW F 850 XR?

  V máji nám BMW ukázalo svoj koncept 9cento, ktoré vyzerá ako malé XR s dvojvalcovou pohonnou jednotkou. Očakávali sme ho aj na výstave EICMA, no nikde nič.

  4.12.2018
  Autor: Massimo
 • Elektrický Ural je pekný úlet

  Elektrický Ural je pekný úlet

  Aj ruský Ural chce ísť s dobou. A nová doba je elektrická, takže si namiesto povestného boxerovského dvojvalca skúste predstaviť elektrický pohon. Celkom pekný úlet.

  30.11.2018
  Autor: Massimo
 • Nepremeškajte jesenný výpredaj

  Nepremeškajte jesenný výpredaj

  Oficiálny predajca Triumph, bratislavská spoločnosť Motocorse ponúka na predaj predvádzacie motocykle. Výber je naozaj široký!

  29.11.2018
  Autor: Lomedia