News

 • Korporátne novinky Kawasaki

  Korporátne novinky Kawasaki

  Kawasaki má zopár noviniek. Zatiaľ nie tých motocyklových, ale skôr korporátnych. Nová firma, nová vízia, nové logo, nová budúcnosť s alternatívnymi palivami - to je nová Kawasaki Motors, Ltd.

  10.10.2021
  Autor: Massimo
 • Jazdíte aj po komínoch?

  Jazdíte aj po komínoch?

  Výraz voziť sa „okolo komína" je každému asi jasný, ale vozili ste sa už „po komíne"? Asi nikoho z nás zatiaľ nenapadlo zameniť si slová „horizontálny" a „vertikálny". Chlapík menom Gunter Schachermayer je však trochu iný.

  26.8.2021
  Autor: mixxo
 • Svet motocyklov - august/september 2021

  Svet motocyklov - august/september 2021

  Ani sme sa nenazdali a máme tu letné dvojčíslo!!! A čo v ňom nájdete?

  16.8.2021
  Autor: mixxo
 • Prečo potrebujete kamerový systém?

  Prečo potrebujete kamerový systém?

  Ak tento rok pripravujete poriadnu dovolenku, jednoznačne potrebujete všetko zdokumentovať. Najlepšie dvoma kamerami a s dobrým zvukom. No kamerový systém využijú aj všetci, ktorí každodenne v premávke zažívajú rôzne adrenalínové situácie.

  14.8.2021
  Autor: Massimo
 • Honda v RPMOTO výhodnejšie

  Honda v RPMOTO výhodnejšie

  Situácia s motocyklami je „všelijaká", niekde nemajú čo predávať, inde zdvíhali cenu... V predajni RP MOTO však teraz nakúpite výhodnejšie.

  12.8.2021
  Autor: mixxo
 • YAMAHA MT TOUR Zázrivá 2021

  YAMAHA MT TOUR Zázrivá 2021

  Do nádherného prostredia Malej Fatry cez víkend 7. a 8. augusta zavítal kamión plný motocyklov. Yamahe sa tento rok po vynútenej minuloročnej prestávke opäť podarilo zorganizovať MT Tour, ktorá predstavuje jedinečnú možnosť vyskúšať si motorku podľa svojho výberu.

  8.8.2021
  Autor: mixxo
 • Akčná kamera LAMAX W9.1

  Akčná kamera LAMAX W9.1

  Ak radi fotíte a zdieľate svoje zážitky, dávno ste prišli na to, že si určite nevystačíte len so smartfónom. Váš Instagram jednoznačne oživí akčná kamera.

  20.7.2021
  Autor: Massimo