News

 • Japonská štvorka spája sily v elektromobilite

  Japonská štvorka spája sily v elektromobilite

  Podľa médií The Japan News a Electrek sa spojila štvorica japonských výrobcov motocyklov a vytvorila konzorcium, ktorého cieľom je vytvoriť nový štandard elektrických motocyklov.

  18.4.2019
  Autor: Massimo
 • Príďte si vyskúšať motocykle Suzuki!

  Príďte si vyskúšať motocykle Suzuki!

  Styx Vráble a Bratislava pozýva všetkých fanúškov motoriek na testovacie jazdy. Nenechajte si ujsť Testovacie dni Suzuki.

  15.4.2019
  Autor: mixxo
 • MT-07 v budúcnosti s turbodúchadlom

  MT-07 v budúcnosti s turbodúchadlom

  Čoraz prísnejšie emisné normy výrazne zasahujú aj výrobcov motocyklov. Yamaha sa vydáva cestou vývoja benzínového motora s turbom, podobne ako mnohí výrobcovia automobilov v súčasnosti.

  15.4.2019
  Autor: Massimo
 • Nový showroom Triumph v Banskej Bystrici

  Nový showroom Triumph v Banskej Bystrici

  Angličania už sú aj na strednom Slovensku! V Motoshope Žubor slávnostne otvorili exkluzívny showroom značky Triumph, takže si priaznivci anglických motocyklov môžu prísť na svoje aj východnejšie od Bratislavy.

  14.4.2019
  Autor: Massimo
 • Max Biaggi chce prekonať rýchlostný rekord

  Max Biaggi chce prekonať rýchlostný rekord

  Max Biaggi, hotová legenda motocyklového športu, prijal novú výzvu. Chce prekonať rýchlostný rekord elektrických motocyklov. Na jednom z najsilnejších elektrických motocyklov súčasnosti - Voxan Wattman.

  12.4.2019
  Autor: Massimo
 • Motocyklový dron Lazareth LMV 496

  Motocyklový dron Lazareth LMV 496

  Letajúci motocykel? Lazareth LMV 496 sa v priebehu 60 sekúnd dokáže zmeniť z motocykla na quadrokoptéru. Sci-fi sa pomaly stáva skutočnosťou, no cena 500.000 eur ho zatiaľ posiela do ďalekej budúcnosti.

  11.4.2019
  Autor: Massimo
 • Na ťažkú robotu, ťažké kladivo

  Na ťažkú robotu, ťažké kladivo

  EXKLUZÍVNE Z ANGLICKA - POLARIS RANGER: Každá práca si vyžaduje svoj nástroj. A ako sa hovorí, na ťažkú robotu, ťažké kladivo.Vedia to aj v Polarise. Preto pre vás vyrobili nový vylepšený RANGER®

  11.4.2019
  Autor: mixxo