News

 • Kawasaki Versys za skvelú cenu

  Kawasaki Versys za skvelú cenu

  Akcia v Kawasaki Považská Bystrica na VERSYS 1000 GT

  21.2.2019
  Autor: mixxo
 • Motorkársky Valentín

  Motorkársky Valentín

  Tento týždeň bol Valentín. A takto ho oslavovali motorkári na opačnej strane sveta v austrálskom meste Sydney. Motorkári jazdili mestom s modelkami v luxusnom spodnom prádle na zadnom sedadle.

  15.2.2019
  Autor: Massimo
 • Foto&video: Exkluzívny test Honda CB650R a CBR650R

  Foto&video: Exkluzívny test Honda CB650R a CBR650R

  Najväčší svetový výrobca motocyklov tento rok vstupuje do mimoriadne nabitého segmentu naháčov strednej triedy s novinkou CB650R, ktorá doplnila ucelený rad modelov Honda v štýle Neo Sports Café.

  14.2.2019
  Autor: mixxo
 • NOVÝ SHOWROOM BRP

  NOVÝ SHOWROOM BRP

  Na severe stredného Slovenska, neďaleko Žiliny pribudol v závere roka nový showroom produktov koncernu BRP. Jedným dychom však treba dodať, že nejde o žiadneho nováčika na trhu. Poďme sa teda pozrieť čo a hlavne koho v novej predajni nájdete.

  13.2.2019
  Autor: redakcia
 • Rozhovor s hlavným dizajnérom prilieb LS2

  Rozhovor s hlavným dizajnérom prilieb LS2

  Španielske prilby LS2 sa stali doslova fenoménom. Nielen na Slovensku, či v Českej republike, ale aj v ďalších krajinách Európy a v USA. Žiadna iná z „mladých" značiek prilieb sa nedokázala presadiť tak výrazne ako LS2. A žiadna iná značka

  7.2.2019
  Autor: redakcia
 • Suzuki pripravuje nový DR BIG!

  Suzuki pripravuje nový DR BIG!

  Ak máte viac ako 30 rokov, určite si pamätáte legendárny najväčší sériový jednovalec na svete - Suzuki DR 800 Big. A dobre robíte, že si pamätáte, pretože Suzuki vraj chystá jeho veľký návrat.

  6.2.2019
  Autor: Massimo
 • Koľko motocyklov vyrobí mesačne Royal Enfield?

  Koľko motocyklov vyrobí mesačne Royal Enfield?

  Európski výrobcovia sa tešia, keď ich ročné predajné čísla vzrastú o 10.000 kusov. Royal Enfield vyrobí toľko motocyklov za 5 dní. A to ani zďaleka nepatrí medzi najväčích indických výrobcov motocyklov.

  3.2.2019
  Autor: Massimo