News

 • GS pre najmenších

  GS pre najmenších

  Ak nemáte dosť peňazí na GS, kúpte ho aspoň svojim deťom. Malé elektrické BMW R 1200 GS je dokonalou kópiu veľkého originálu a vyjde vás celkom lacno.

  16.8.2018
  Autor: Massimo
 • Takto testuje Akrapovič!

  Takto testuje Akrapovič!

  Chceli by sme mať život tohto robota! V Akrapoviči majú nového zamestnanca. Je ním nový robot, ktorý má na starosti testovanie výfukov. Pozrite si jeho prácu snov.

  15.8.2018
  Autor: Massimo
 • Pokračovanie Long Way Round?

  Pokračovanie Long Way Round?

  Charlie Boorman a Ewan McGregor sa v roku 2004 vydali na cestu okolo sveta, ktorá sa stala kultovým dokumentom v histórii motocyklov. Teraz sa vraj chystá pokračovanie.

  10.8.2018
  Autor: Massimo
 • RMoto Academy

  RMoto Academy

  Meno Radek Matoška asi netreba nikomu predstavovať, tento chlapík sa okolo motoriek pohybuje už pekných pár rokov a na konte má veľmi slušné výsledky. Niečo zo svojich skúseností môže odovzdať aj vám.

  3.7.2018
  Autor: Lomedia
 • Súťaž o vstupenky na MotoGP

  Súťaž o vstupenky na MotoGP

  Veľká cena ČR MotoGP v Brne bude už onedlho a preto vám ponúkame jedinečnú možnosť získať bezplatne vstupenky a ďalšie ceny.

  29.6.2018
  Autor: mixxo
 • POZOR ZMENA!!! Yamaha MT Tour

  POZOR ZMENA!!! Yamaha MT Tour

  Nastal čas zažiť temnú stranu Japonka. Srdečne vás pozývame na MT-Tour ktorá sa uskutoční 7.7.2018 na motokárovej dráhe v Dlhej.

  26.6.2018
  Autor: mixxo
 • Projekt Adventure Roads privádza Hondu Africa Twin na južnú pologuľu

  Projekt Adventure Roads privádza Hondu Africa Twin na južnú pologuľu

  Honda Motor Europe s potešením oznamuje, že po nadšenej odozve na úvodný ročník 2017 prichádza s ďalšou akciou v rámci programu Adventure Roads, ktorý v priebehu marca 2019 jazdcom ponúkne jedinečný zážitok z cesty naprieč južnou Afrikou.

  26.6.2018
  Autor: mixxo