Motorky

 • Exkluzívne farby pre Suzuki GSX-R1000R

  Exkluzívne farby pre Suzuki GSX-R1000R

  Suzuki ukázala svoju GSX-R1000R v nových farbách továrenského MotoGP tímu Suzuki. Takže najsilnejší superšport od Suzuki môže vyzerať ako MotoGP špeciál jazdcov Alex Rins a Joan Mir. Minimálne, čo sa týka farebnej úpravy.

  1.4.2020
  Autor: Massimo
 • DAINESE, AGV & SHOEI V POVAŽSKEJ

  DAINESE, AGV & SHOEI V POVAŽSKEJ

  Nová sezóna, nové oblečenie Dainese, nové prilby Shoei a AGV. V predajni motocyklov Yamaha & Kawasaki Jakuba Valla v Považskej Bystrici nájdete aj obrovskú ponuku oblečenia – nielen od týchto troch exkluzívnych značiek.

  31.3.2020
  Autor: Massimo
 • CFMOTO s predĺženou zárukou

  CFMOTO s predĺženou zárukou

  Vďaka neustále sa zvyšujúcej kvalite strojov CFMOTO teraz poskytuje spoločnosť Journeyman, oficiálny zástupca značky pre SR a ČR, exkluzívnu záruku 5 rokov.

  31.3.2020
  Autor: Lomedia
 • Návrat Hondy Bol d'Or

  Návrat Hondy Bol d'Or

  Pamätáte si Hondu CB900F Bol d'Or? Honda pripravila nádherný koncept svojej CB1000R v dizajne originálnej Bol d'Or z osemdesiatych rokov. Vyzerá dokonale!

  30.3.2020
  Autor: Massimo
 • F.B. MONDIAL - BEZLAKTÓZOVÉ FRAPÉ

  F.B. MONDIAL - BEZLAKTÓZOVÉ FRAPÉ

  Prídeš do echt kaviarne, zhodíš kožák ktorý sa tvári, že pamätá ešte tvojho deda, ale je z minulotýždňového výpredaja silnej módnej značky. Usadíš sa do štýlového kovového kresielka, odkiaľ máš výhľad na celé námestie. Otvoríš tučný nápojový lístok, začneš sa

  28.3.2020
  Autor: mixxo
 • Čínska konkurencia Yamahy MT-09

  Čínska konkurencia Yamahy MT-09

  Čínska firma Zontes sa momentálne venuje hlavne maloobjemovým tristovkám a stodvadsaťpäťkám, no pripravuje vraj takúto trojvalcovú osemstovku, ktorá by bola konkurenciou pre Yamahu MT-09.

  27.3.2020
  Autor: Massimo
 • Zábavný trojkolesový kabriolet

  Zábavný trojkolesový kabriolet

  Can-Am Spyder RT - horúca novinka s kompletne prepracovaným dizajnom posúva zážitok z jazdy na troch kolesách na tú najvyššiu úroveň.

  25.3.2020
  Autor: mixxo