motopríslušenstvo

 • Tipy na výhodné nákupy

  Tipy na výhodné nákupy

  Uvažujete v tomto čase o kúpe motocykla, alebo príslušenstva? V spolupráci s predajcami motocyklov, príslušenstva, výstroja a doplnkov sme pripravili zopár tipov na výhodné nákupy. Nižšie nájdete horúce novinky, ale

  1.9.2020
  Autor: mixxo
 • NOVÁ PREDAJŇA NA HORNEJ NITRE

  NOVÁ PREDAJŇA NA HORNEJ NITRE

  V roku 2019 postavila firma KDM MOTOSHOP novú, modernú predajňu o rozlohe 500 m2, nachádzajúcu sa za mestom Partizánske a Malými Uhercami. Predajňa je umiestnená pri frekventovanom cestnom ťahu smerom

  30.4.2020
  Autor: mixxo
 • KAMEROVÝ SYSTÉM PRE MOTOCYKLE

  KAMEROVÝ SYSTÉM PRE MOTOCYKLE

  Znova ste si zabudli so sebou zobrať akčnú kameru? Firma Innovv má riešenie v podobe kamerového systému, ktorý je nainštalovaný priamo na motocykli a pozostáva rovno z dvoch kamier.

  21.4.2020
  Autor: mixxo
 • Nabíjačky a akumulátory teraz výhodnejšie

  Nabíjačky a akumulátory teraz výhodnejšie

  Postarali ste sa v zime o akumulátor vašej motorky, či štvorkolky? V tom prípade gratulujeme, pravdepodobne ste naštartovali bez problémov. Ak ste to však zanedbali, čítajte ďalej.

  22.3.2018
  Autor: mixxo
 • ROSSIER - GARÁŽOVÝ MOTOBOX S PRÍBEHOM

  ROSSIER - GARÁŽOVÝ MOTOBOX S PRÍBEHOM

  Garážový motobox ROSSIER bol vyvinutý predovšetkým pre motocykle, štvorkolky a bicykle. Je vyrobený z kvalitných plastov, ktoré nemenia tvar, ani farbu. S robustnou a pevnou konštrukciou a nadčasovým designom.

  12.9.2019
  Autor: mixxo
 • TEXTILNÉ MOTOCYKLOVÉ BUNDY

  TEXTILNÉ MOTOCYKLOVÉ BUNDY

  Motocyklová sezóna sa naplno rozbehla a pokiaľ potrebujete trochu obnoviť šatník, prinášame vám ponuku rôznych modelov textilných motocyklových búnd od značiek, ktoré u nás patria k najrozšírenejším a najobľúbenejším.

  6.6.2019
  Autor: mixxo
 • Nový e-shop JJ Moto

  Nový e-shop JJ Moto

  Predajňa JJ Moto vo Zvolene si stále hľadá nové cestičky k svojim zákazníkom a jednou z posledných noviniek je nový, prehľadnejší e-shop.

  23.6.2018
  Autor: mixxo
 • INTERPHONE PRO SOUND KIT PRE SHARK A HJC

  INTERPHONE PRO SOUND KIT PRE SHARK A HJC

  Značka Interphone ponúka okrem viacerých modelov komunikátorov aj rôzne príslušenstvo, ako sú napríklad slúchadlá s mikrofónmi.

  13.6.2018
  Autor: mixxo
 • Motorkárske jeansy

  Motorkárske jeansy

  Pánske a dámske jeansy MBW MARK & MBW PIPA

  26.5.2018
  Autor: mixxo
 • Postarajte sa o svoju motorku!

  Postarajte sa o svoju motorku!

  Putoline je holandský dodávateľ, ktorý má najväčší sortiment motocyklových mazív a výrobkov na údržbu motocyklov na svete a jeho produkty sa vyvážajú do takmer 40 krajín.

  26.5.2018
  Autor: mixxo